آرم کلاب

سامانه باشگاه مشتریان و مهندسین آرم پایپ

آرم کلاب: پیوند صمیمانه مجموعه آرم پایپ با شما

سامانه باشگاه مشتریان آرم پایپ یک پیوند کاملی بین مهندسین، نمایندگان و به طور کلی تر مشتریان و مجموعه آرم پایپ است تا در کنار هم بتوانیم در پیشبرد اهداف یکدیگر سهیم باشیم. شما از طریق این سامانه می توانید به یک عضو فعال مجموعه آرم پایپ تبدیل شوید و از خدمات تخصصی ما و امتیازات در نظر گرفته شده برای اعضای فعال بهره مند شوید. شما می توانید بر روی محصولات، مقالات و مطالب منتشر شده در وب سایت آرم پایپ نظر گذاری کنید و ما را از مزایا و معایت محصولاتمان باخبر کنید. ما همواره نظرات شما را بررسی خواهیم کرد و این نظرات می توانند در بهبود کیفیت محصولات و شناخت نقاط قوت و ضعف ما مفید واقع شوند. شما با ارسال هر نظر مفید می توانید امتیازات خود را جمع آوری نمایید و بر مبنای امتیاز به دست آمده از خدمات و مزایای مجموعه آرم پایپ که مختصص اعضای فعال باشگاه است بهره مند گردید.

همچنین شما در باشگاه مشتریان آرم پایپ  می توانید تصاویر و نمونه کارهای خود را با ما و سایر اعضای باشگاه به اشتراک بگذارید. آرم پایپ به بهترین تصاویر و نمونه کارهای اجرایی شما و بر اساس امتیاز به دست آمده هدایای ویژه ای را در نظر خواهد گرفت. در باشگاه امکان گفت و گو و کامنت گذاری روی پروژه های انجام شده شما نیز وجود خواهد داشت.

اعضای باشگاه امکان دریافت کدهای تخفیف مناسبتی و دریافت کد هواداری را خواهند داشت.

 

100

رضایت مشتریان

400

پروژه انجام شده

102

عضو واقعی باشگاه

3

محتوای اشتراکی

اختصاص کد عضویت

به شما یک کد عضویت تخصیص داده خواهد شد، کد خود را در اختیار مشتریانتان بگذارید. آنها می توانند با استعلام کد شما، رزومه کامل شما را مشاهده کنند.

دریافت جوایز نقدی و غیر نقدی

آرم پایپ به مشتریان خود بر اساس امتیازات کسب شده جوایز نقدی و غیرنقدی اختصاص می دهد. شما با ارسال کامنت روی محصولات و فعالیت در سایت می توانید امتیازات خود را جمع آوری نمایید.

قرارگیری در لیست اعضای تایید شده

آرم پایپ به مشتریان خود بر اساس امتیازات کسب شده جوایز نقدی و غیرنقدی اختصاص می دهد. شما با ارسال کامنت روی محصولات و فعالیت در سایت می توانید امتیازات خود را جمع آوری نمایید.

استعلام کد عضویت

کد هواداری خود را در این قسمت وارد کنید. با فشردن دکمه استعلام، پروفایل شما به همراه نمونه کارهای شما نمایش داده می شود.

هم اکنون عضو باشگاه ما شوید

عضویت در باشگاه مشتریان ما و جمع آوری امتیازات ساده است!

توسط اعضای فعال ما به اشتراک گذاشته شده