سوالات عمومی

محصولات شرکت آرم پایپ در چه دسته بندی هایی تولید می‌شوند؟

محصولات این شرکت در دسته بندی های اصلی لوله های پنج لایه، اتصالات پرسی، اتصالات کوپلی، کلکتور و جعبه کلکتور و فوم و تجهیزات نصب، تولید و به بازار عرضه می‌شوند. برای مشاهده کاتالوگ محصولات می‌توانید به برگه مربوط به آن مراجعه کرده یا بر روی لینک کلیک نمایید.

خدمات پس از فروش محصولات آرم پایپ به چه طریق‌ انجام می‌شوند؟

پس از خرید محصولات، ارتباط شما با شرکت آرم پایپ برقرار است و شما می‌توانید با واحد پشتیبانی ما در تماس باشید. کارشناسان آرم پایپ در ساعات کاری روز پاسخگوی شما هستند.

آیا محصولات آرم پایپ ضمانت کیفیت دارند؟

بله. محصولات آرم پایپ دارای گواهینامه های متعدد از جمله گواهینامه فنی هستند. این گواهینامه نشان می‌دهد که الزامات مربوط به عملکرد این محصولات بر اساس نتایج آزمایش های انجام شده، برای کاربرد در شبکه های آب سرد و گرم بهداشتی و انشعابات داخل ساختمان برای سیستم گرمایش و سرمایش ارزیابی و تاییده شده است.

شرکت آرم پلاستیک نگار یزد دارای چه استاندارد‌هایی است؟

این شرکت دارای گواهینامه استاندارد ملی شماره 2-12753 پروانه بهره‌برداری، جواز تاسیس و پروانه بهداشتی ساخت و گواهینامه فنی سازمان تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی می‌باشد. همچنین این شرکت دارای گواهینامه CE اروپا است.

آیا لوله ها و اتصالات آرم پایپ با سیستم های لوله‌کشی استاندارد سازگار است؟

محصولات آرم پایپ از جمله لوله پنج لایه PEX، دارای انواع گواهینامه های فنی بوده و مطابق با استاندارد ملی ایران و ضوابط فنی مورد قبول مرکز راه، مسکن و شهرسازی تولید می‌شوند.